Zmierzch Wampira: HD

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
sprutygolf
Sepulka
Posty: 87
Rejestracja: ndz, 17 lut 2013 14:05
Płeć: Mężczyzna

Re: Zmierzch Wampira: HD

Post autor: sprutygolf »

Każda hemoglobina zawiera żelazo, ale nie każda krew zawiera hemoglobinę.
A teraz wezmę w rękę jakieś podręczne polano i pierrr... lne w łeb imć neulargera. Może otrzeźwieje?;)

Neu: Twój dowcip robi się z postu na post cięższy. Ostrzegam.

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Re: Zmierzch Wampira: HD

Post autor: neularger »

Proponuję najpierw sprawdzić a potem się wypowiadać.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hemocyjanina
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
sprutygolf
Sepulka
Posty: 87
Rejestracja: ndz, 17 lut 2013 14:05
Płeć: Mężczyzna

Re: Zmierzch Wampira: HD

Post autor: sprutygolf »

No co Ty, neu? Mój dowcip ciężkawy? Imaginuj se Waćpan:
"Nic tak nie śmierdzi, jak moje onuce..."
Maciej Zembaty.
"W łeb go pierr... ne polanem"
jw.
Niech Mu ziemia letkom bendzie...

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Re: Zmierzch Wampira: HD

Post autor: hundzia »

sprutygolf pisze:Popaczmy:
Od jednej żelazo, od drugiej potas, od kolejnej witamina B12...
Że niby kobalamina może być pozyskana jeno z jednej ofiary, a potas jedynie z drugiej, itd..??? Sorry, absurd totalny, bo „nie ma takiej pticy na mendelejewnej tablicy!” (właśnie to wymyśliłem, więc jakby co: „all rights reserved”! :). Żelazo jest w każdej krwi, ludzkiej czy zwierzęcej, obojętnie: hemoglobina je w sobie zawiera z definicji i tyla. Jeśli Autoru tak bardzo zależy na wyjaśnieniu wampirzych chuci brakami witamin oraz mikro- i makroskładników, niech może je sobie odpuści i zejdzie niżej, np. na poziom genów? Wraca stary problem: nie pisz, Autorze, o tym, na czym się nie znasz… Na kuniec dodam: nie przepadam za fantasy (Zelaznego wyłanczam! :) i horrorem (Lovecrafta tysz), ale powiem tyle: tę Twoją pisaninę da się... qrde... czytać! :)
Ja potrafię zrozumieć, że ty masz takie dziwne poczucie humoru i trudność w przekazie, ale robienie błędów ortograficznych z premedytacją to już zwykłe cofanie się w rozwoju.
Oszczędź nam tego i nie koduj czytaczom błędnej pisowni, dobrze?
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
sprutygolf
Sepulka
Posty: 87
Rejestracja: ndz, 17 lut 2013 14:05
Płeć: Mężczyzna

Re: Zmierzch Wampira: HD

Post autor: sprutygolf »

Fajnie tak sobie popisać hundziowo (istny popisss)... Że niby mam dziwne poczucie humoru... Ouu, really? (to nie ya, to Andy Kaufman, kto nie zna, niech tychmiastowo pozna, naprawdę warto:))

Neu: Prosiłem Cię już o to, ale najwyraźniej nie otarło. To ostatnie ostrzeżenie. Zechciej ograniczyć te strumienie świadomości i pisać na temat. Jak nie, kolejne posty lecą w kosmos.

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Re: Zmierzch Wampira: HD

Post autor: hundzia »

sprutygolf pisze:Fajnie tak sobie popisać hundziowo
Prawda? Wiedziałam, że zrozumiesz :P
sprutygolf pisze: (istny popisss)...

Wybacz, poruszam czasem gówniane tematy, ale sikam do toalety, jak na Homo Sapiens przystało.
sprutygolf pisze:Że niby mam dziwne poczucie humoru... Ouu, really? (to nie ya, to Andy Kaufman, kto nie zna, niech tychmiastowo pozna, naprawdę warto:))
To TWOJE poczucie humoru.
Mocno ograniczone. Mnie nie bawi.
A już na pewno nie wtedy, gdy promuje błędną pisownię. I nie jest to pierwszy raz, gdy ktoś zwraca ci na to uwagę.
Błogosławieni, którzy milczą, gdy nie mają nic sensownego do powiedzenia. Albowiem oni unikają niechcianego pieprzenia.
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Re: Zmierzch Wampira: HD

Post autor: ElGeneral »

Najlepsza u sg jest fotka przedstawiająca Elvisa w stanie krańcowej obstrukcji. To dopiero poczucie humoru...
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
sprutygolf
Sepulka
Posty: 87
Rejestracja: ndz, 17 lut 2013 14:05
Płeć: Mężczyzna

Re: Zmierzch Wampira: HD

Post autor: sprutygolf »

Łojezuuu, ale dałem czadu… czytam com wyżej napisał i normalnie mi wstyd. Wybacz mi neu, wiem, że to niełatwe, ale chociaż spróbuj, wybaczcie mnie nieszczęsnemu wszyscy, już więcej nie będę, słowo! Wczoraj mój mózg spowiła „nieprzebijalna zapora wodorotlenku etylu” (tak, oczywiście, zacytowałem słowa Mistrza). Zamiast Aldebaran możecie mi od teraz mówić: ale baran. :)

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Re: Zmierzch Wampira: HD

Post autor: ElGeneral »

Moje uznanie. Nie każdy przyjmuje cios na klatę jak Ty. Zmień tylko - o ile wolno mi coś takiego proponować - awatar, bo Elvis wygląda jakby go nagle zaatakowała chmara wyjących z cicha grdysiów. I już mnie tu nie ma...
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Re: Zmierzch Wampira: HD

Post autor: neularger »

Cóż sprutygolfie, Ty i Generał dzielicie pewną cechę - ale nie powiem jaką, choć to raczej pozytywna cecha. :D
I popsułeś Lady M., sprutygolfie, jej plan...
No, nieważne... Idź i nie pij więcej w bezpośredniej bliskości FF. :))

Nieodwołalny koniec offtopa. Każdy następny post leci.
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

ODPOWIEDZ