Recenzja "Cheremu" D. Domagalskiego

tu możemy docenić mistrzostwo Recenzentów.

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Recenzja "Cheremu" D. Domagalskiego

Post autor: Kruger »

O, jak ja się z autorem recenzji zgadzam...

I nawet nie chodzi o brak tej opisywanej na okładce wstrząśliwości moim światopoglądem religijnym. Ja rozumiem, że na okładce trzeba napisać coś, nierzadko przesadzonego, żeby do książki przyciągnąć.
Najbardziej wynudziła mnie fabuła. Niby fajna, choć zgrzyty wymienione w recenzji są, ale ogólna konstrukcja, wolta i wyjasnienie - nijakie.
Nie tak znów często kupuję książki, jak bym chciał. W tym przypadku mam poczucie, że mnie naciągnięto.
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Recenzja "Cheremu" D. Domagalskiego

Post autor: Młodzik »

Takaż funkcja opisów na okładkach, dlatego jeśli kupuję już książkę to przeważnie nawet niespecjalnie wiem o czym ona ma być wystarczy mi, że znajomy/zaufany recenzent ją poleci, to przeczytam. Inaczej nie tknąłbym większości FSowych książek z tymi ich wydumanymi opisami.
Edit.

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Re: Recenzja "Cheremu" D. Domagalskiego

Post autor: Kruger »

Ja się nawet tym opisem specjalnie nie kierowałem, akurat trafiłem na rozmowę na forum SFFiH o książce, bardzo ją chwalono, miałem wolną gotówkę i nic do czytania i...
Wtopa.
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

ODPOWIEDZ