Koncerty świeższe od wczorajszych bułek :D

czyli co nam w duszy gra - o muzyce fantastyczniej i fantastyce muzycznej

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Metallic
Kadet Pirx
Posty: 1276
Rejestracja: sob, 22 mar 2008 21:17
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Metallic »

12 czerwca w Chorzowie Elektryczne Gitary!
"...handlarz starym książkami odkrywa, że jego zarośnięte chwastami, najzwyklejsze w świecie podwórko jest znacznie dłuższe, niż się wydaje - w istocie sięga ono aż do samych bram piekieł."

Awatar użytkownika
Varelse
Dwelf
Posty: 511
Rejestracja: czw, 13 lip 2006 11:12

Post autor: Varelse »

2 października we Wrocku w ramach Avant Art Festivalu wystąpi Carsten Nicolai szerzej znany jako Alva Noto. Wszystkich, którzy twierdzą, że tak naprawdę są androidami, zapraszam (to jest taka nieco "robocia" muzyka)
Ale tak naprawdę nie miałbym nic przeciwko umieraniu, gdyby nie następowała po nim śmierć - Thomas Nagel


Szczury z Princeton, Nowa Fantastyka 9/2009

Awatar użytkownika
Varelse
Dwelf
Posty: 511
Rejestracja: czw, 13 lip 2006 11:12

Post autor: Varelse »

Wieść gminna niesie, że 30.09 w Katowicach będzie można posłuchać za darmo Jona Hopkinsa. Dla niewtajemniczonych (trzeba rzucić paroma nazwiskami) Hopkins jest stałym współpracownikiem Coldplay, ponadto nagrywa płytę wspólnie z Brianem Eno i Leo Abrahamsem. Przyjęło się nawet określać go jako następcę Eno. Twórczość własna do posłuchania oczywiście na Myspace - polecam "Insides" i "Vessel".
Ale tak naprawdę nie miałbym nic przeciwko umieraniu, gdyby nie następowała po nim śmierć - Thomas Nagel


Szczury z Princeton, Nowa Fantastyka 9/2009

kazzi

Post autor: kazzi »

to jak już tu jestem, może wyskoczę mało ambitnie, ale - dziś w Krakowie, w klubie "Fabryka" - poza jakimśtam Czesławem, który Mozil... tfu! Śpiewa, oraz jakąś Rozmontowaną imieniem Honzatko wystąpi... Camero Cat. Jak najbardziej godna polecenia młoda, krakowska krew, a że mają kota w nazwie... chyba każdy fantasta wie, że kot jest stworzeniem idealnym.
Zapraszam i polecam, (Piotr F.?), ja.

Awatar użytkownika
Emilio
Sepulka
Posty: 32
Rejestracja: śr, 26 gru 2007 19:28

Post autor: Emilio »

10 czerwca 2011, kolejna edycja metalowego festu, Sonisphere. Tym razem na Warszawskim Lotnisku Bemowo, zagra legenda klasycznego heavy metalu, brytyjska grupa Iron Maiden. Niebawem poznamy kolejne kapele, które uzupełnia line-up festiwalu.

Bede tam ;-) \m/
Kochasz?

Awatar użytkownika
Laris
Psztymulec
Posty: 916
Rejestracja: czw, 11 gru 2008 18:25

Post autor: Laris »

E tam, ważniejsze jest to, że Motorhead będzie! Podobno.

Ale mnie nie będzie tam tak czy inaczej. Już w autobusach mam dosyć tłoku. :p
Najmniej pamiętam zajęcia w szkole,
bo żaden z nas się tam nie nadawał.
Awantura - Pokolenie nienawiści

Awatar użytkownika
Emilio
Sepulka
Posty: 32
Rejestracja: śr, 26 gru 2007 19:28

Post autor: Emilio »

Iron Maiden i Motorhead to jedne z moich ulubionych oldschoolowych kapel, wiec bede na 100%
Kochasz?

ODPOWIEDZ