Wrażenia z koncertów

czyli co nam w duszy gra - o muzyce fantastyczniej i fantastyce muzycznej

Moderator: RedAktorzy

Zablokowany
Japonek

Wrażenia z koncertów

Post autor: Japonek »

Siemka możecie tu opisywać wrażenie z koncertów na jakich udało wam się być. Ja niestety nie mam szcześcia do koncertów i nie byłem prawie na żadnym:D Byłem tylko na Ich Troje:P i Perfekcie chociaż już nic z tych koncertów nie pamiętam bo były one dosyć dawno:P (Oczywiście nie słucham ich troje) a więc opisujcie...:)

velcro_kitty
Sepulka
Posty: 55
Rejestracja: sob, 11 lis 2006 18:23

Post autor: velcro_kitty »

heineken open'er - wrażenia niezapomniane, muzyka i błoto
był ktoś ? jeśli nie to koniecznie za rok :)


wpis moderatora:
Bebe: Wstawiłaś podwójny post, więc jeden pozwoliłam sobie skasować. :)

Awatar użytkownika
Marchew
Kurdel
Posty: 782
Rejestracja: pn, 17 lip 2006 09:40
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Marchew »

Regularnie bywam na Kulcie i od kiedy grają na Buldogu. Preferuję raczej zabawę aktywną czyli skakanie w tłumie, ze sceny na tłum i noszenie/bycie noszonym na rękach, ale jak już się wymęczę to zdarzy mi się po prostu muzyką delektować.

Wczoraj wróciłem z koncertu nagrywanego na świeżym powietrzu w ogródku radiowej Trójki i puszczanym na żywo w radiu. Koncert jubileuszowy, grnay z okazji 25-lecia zespołu. Tylko 500 osób z czego 200 wchodzi na zaproszenia, punkowa młodzież okupująca teren pod sceną przemieszana ze starszymi fanami pilnującymi swoich dzieci na tyłach i z ludźmi chyba nie do końca mogącymi się odnaleźć pośród wrzawy. Ot, ciekawostka :) Ale zagrali jak zwykle fenomenalnie. Nagranie z radia w bardzo wysokiej jakości też brzmi świenie.

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »


wpis moderatora:
Coleman: a ja proponuje na przyszlosc najpierw przejrzec juz istniejace watki, a dopiero potem zakladac nowe. o koncetrach dyskutujemy sobie tutaj
You and me, lord. You and me.

Zablokowany