Zasady Blogowniczka

Moderatorzy: RedAktorzy, ZZT-owcy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2629
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Zasady Blogowniczka

Post autor: Cordeliane »

Zasady Blogowniczka
  1. Tutaj zamieszczamy nasze przemyślenia na tematy fantastyczne i okołofantastyczne. Nawiązania do fantastyki mogą być luźne, ale powinny się pojawić - nie chcemy ograniczać tematyki zbyt mocno, z jednym wyjątkiem: wyłączamy teksty, dotyczące aktualnej sytuacji politycznej, jaka by ona nie była, od tego są inne blogi.
  2. Jednorazowa porcja przemyśleń powinna mieć formę zorganizowaną w postaci notki o tytule nawiązującym do jej treści (dlaczego - patrz punkt 4). Każdą notkę zamieszczamy w nowym wątku, pod tymże tytułem - po niej, w odpowiedziach, może nastąpić dyskusja.
  3. Nie stawiamy ograniczeń na rozmiar notek, jednak w przypadku dłuższych wynurzeń zachęcamy do zastanowienia się nad przekształceniem tekstu w regularny felieton dla Fahrenheita.
  4. Najnowsze bądź najpopularniejsze wątki, pojawiające się w tym dziale, będą automatycznie linkowane na głównej stronie F-ta, wymienione z tytułu. Ponieważ automatyczne wyświetlanie informacji o Autorze stanowi problem techniczny, proponujemy dołączać forumowy pseudonim do tytułu wątku, np. Cordeliane - Drogi pamiętniczku!, chyba że Autorowi nie zależy na promocji, rozgłosie i poklasku.
  5. Powyższe reguły mogą ulec dopracowaniu i niewielkim zmianom, w zależności od rozwoju wydarzeń :)

ODPOWIEDZ