Searching for English Dustea Workshops;-)

czyli wszystko o periodykach, które nie są Fahrenheitem

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Radioaktywny
Niegrzeszny Mag
Posty: 1706
Rejestracja: pn, 16 lip 2007 22:51

Searching for English Dustea Workshops;-)

Post autor: Radioaktywny »

Zaczęło się od zaimków. Nauczony na ZW o potrzebie ograniczania ich ilości, próbowałem tą samą miarą oceniać literaturę angielską. Ale tam sprawa jest bardziej skomplikowana, bo zaimek, który w naszym języku zdawałby się zbędny, w języku angielskim pasuje jak ulał. Zainteresowało mnie więc, jakie błędy popełniają angielscy początkujące pisarze (bo najwyraźniej grzech zwany zaimkozą trudniej im popełnić). Stąd moje pytanie: czy kojarzy ktoś z Was jakiś angielski odpowiednik Zakużonych Warsztatów, gdzie anglojęzyczni ałtorzy wrzucają swe wypociny?
There are three types of people - those who can count and those who can't.
MARS!!!
W pomadkach siedzi szatan!

indiansummer

Post autor: indiansummer »

gdzieniegdzie przewija sie info na temat online workshops:
http://www.dowse.com/sf-writers-readers.html
http://www.sffworld.com/forums/

Kopalnia wiedzy:
http://www.ralan.com/wrtlink/wrtlink.htm


wpis moderatora:
Bebe: Post przywrócony

Awatar użytkownika
Radioaktywny
Niegrzeszny Mag
Posty: 1706
Rejestracja: pn, 16 lip 2007 22:51

Post autor: Radioaktywny »

Łał, dużo tego!!! Ogromne dzięki, indiansummer, już zaczynałem tracić nadzieję, że ktoś mi odpowie. Czeka mnie duuuuuuużo przeglądania! Thanks a lot!:-)
There are three types of people - those who can count and those who can't.
MARS!!!
W pomadkach siedzi szatan!

indiansummer

Post autor: indiansummer »

No probs mate ;)
Mam nadzieje, ze cos Ci sie przyda!!


wpis moderatora:
Bebe: Post przywrócony

BabieLato

Post autor: BabieLato »

Post nie przywrocony, bo nigdy nie byl usuniety.
Podalam info Radioaktywnemu, zeby Mu ulatwic poszukiwania i nie planowalam ich usuwac.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

A dlaczego multinickujesz, hmmm?
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

W związku ze znikaniem treści wszystkich Twoich postów, z wyłączeniem tych z wpisem moderatorskim, a także brakiem odpowiedzi na pytania o co chodzi - wysłałam pw i mail, to na wypadek, gdybyś nie odebrała - mieliśmy (mam na myśli moderatorów) uzasadnione podejrzenia, że ten też zniknie. Bardzo byśmy chcieli wiedzieć, czy sama usunęłaś treść swoich postów (i jeśli tak, to najchętniej też dowiedzielibyśmy się dlaczego), czy może to kwestia mechanizmu forum (niekompatybilności Twojej przeglądarki, zhackowania, diabli wiedzą czego). Ze względu na tę drugą możliwość Twój poprzedni nick został zablokowany, ale od jakiejś godziny już działa (musisz się zdecydować na korzystanie z tylko jednego.)
O odpowiedź proszę tu, w Księdze Skarg i Wniosków, pw albo mailem. Zależy nam bardzo, żeby dowiedzieć się, czy to kwestia mechanizmu forum, czy celowego ludzkiego działania.

EDiT: Nosiwodo, ze względu na to, co napisałam powyżej.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

ODPOWIEDZ