Carpe Noctem

czyli wszystko o periodykach, które nie są Fahrenheitem

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

Oba cycaty w kontekście maryjnym, jak zauwazasz.
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

amron

Post autor: amron »

Robert J. Szmidt pisze:Oba cycaty w kontekście maryjnym, jak zauwazasz.
Tak, ale ten wcześniejszy (chronologicznie) z Maryjnością ma mało wspólnego - zważywszy choćby na zdanie kończące wypowiedź, o publicznym chwaleniu się.

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

Moje trzy wypowiedzi w tym temacie w całości:
kurcze, a co znaczy w waszym mniemaniu niepokalany?:-) Czy coś jak Maryja?
Właśnie o tym mówię, niepokalany, to taki, co seksu nie zaznał, w pewnym sensie:-) nietknięty. I jak kto publicznie mówi, że chce byc taki, to... no dziwnie jakoś:-)
kajam a kalam to róznica:-) skalany vs niepokalany nest'ce pas?
Wszystko w sensie maryjnym w reakcji na wypowiedz Alfiego o niepokalaniu:-) i z usmiechem, jakbyś nie zauważał.
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »


wpis moderatora:
Gadulissima: No, slicznie <grin>. Zeby bylo nawiazanie do dyskusji, to pragne zauwazyc, ze ten watek jest niepokalany zgodnoscia tematyczna. Moze tak, korzystajac z miejsca wlasciwego, cos na temat Carpe Noctem??
So many wankers - so little time...

amron

Post autor: amron »

Robert J. Szmidt pisze:i z usmiechem, jakbyś nie zauważał.
Ja wiem, że z uśmiechem, dlatego wdałem się w tą dyskusję - również z uśmiechem.

Taki krótki wątek, a taki ładny off-top. Nie mniej do CN jakoś nikt nie chce wrócić - trzeba pewnie czasu.

Taclem

Post autor: Taclem »

Amron, Ty bardzo nieuważnie czytałeś widocznie :) Generalnie chodzi o to, zebyś trochę więcej sypnął, niż to co powiedziałeś :)

amron

Post autor: amron »

Ostatnia dyskusja w tym wątku miała właściwie początek w promocji cenowej na CN, dlatego warto chyba poinformować o kolejnej, podobnej. Szczegóły tutaj.

amron

Post autor: amron »

Coś dla fanów Grahama Mastertona - dzisiaj na CN publikujemy jego opowiadanie "Anty-Mikołaj". Całkiem niezły tekst jak na tego autora, gdyby ktoś chciał przeczytać lub zobaczyć ilustracje - przygotowaliśmy trzy - zapraszam tutaj.

Taclem

Post autor: Taclem »

Masterton w opowiadaniach, to niemal zupełnie inny pisarz. Krótkie teksty wychodzą mu swietnie!

ODPOWIEDZ