Creatio Fantastica

czyli wszystko o periodykach, które nie są Fahrenheitem

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rheged
Stalker
Posty: 1886
Rejestracja: pt, 16 wrz 2005 14:35

Creatio Fantastica

Post autor: Rheged »

Witam! 8)

Mój pierwszy post na tym forum i od razu taki zdradziecki, ale skoro to jest podforum dla konkurencji, to niewątpliwie ja się łapię :lol: .

Ostatnio wystartował nowy periodyk fantastyczny Creatio Fantastica (adres http://cf.wrota.com.pl). Serdecznie pozdrawiamy Fahrenheita, conieco od Was się uczymy :wink: . A raczej ED nas neico przyuczył :twisted: .

BTW: Lafcadio, czyżby artykuł o książce Suzukiego we wrześniowym F powstał dzięki opracowaniu o Ringach w CF? :shock:
Emil 'Rheged' Strzeszewski
Pipe of the rising sun, Sympathy for the pipe
Pipe of the storm, Born to be pipe

Awatar użytkownika
Borsuk
Ośmioł
Posty: 609
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:12
Płeć: Mężczyzna

Re: Creatio Fantastica

Post autor: Borsuk »

mmać, znów to winkowanie i twistowanie! Oduczyć się tego mus! Ludzie prawosławni, nie umiecie normalnych emotikonów pisać, jak już musicie?
A kto się przywita w Łowisku? a?
All those moments will be lost in time...

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

ED wyrasta na matke wszystkich e-zinów*:-)











Zanim ktoś sie obrazi bo chłop nie baba, informuję że parafrazuję "matkę wszystkich bitew" autorstwa niejakiego S. Husseina.
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Awatar użytkownika
Rheged
Stalker
Posty: 1886
Rejestracja: pt, 16 wrz 2005 14:35

Post autor: Rheged »

Robert J. Szmidt pisze:ED wyrasta na matke wszystkich e-zinów*:-)
Ano może nie matkę ;). Pomagał nam co nieco, tzn. dał parę pomocnych rad, za co zresztą podziękowaliśmy mu na stronie głównej periodyka. Tutaj matką była potrzeba fantastyki. Bo co jak co, ale periodyków fantastycznych to u nas jak na lekarstwo. Papierowe całe trzy, sieciowych pięć. Jak dla mnie mało :). Mamy nadzieję wypełnić lukę.

Zapraszam do komentowania artykułów z CF, zarówno tutaj jest to możliwe, jak i na oficjalnym forum pod patronatem Wrót Wyobraźni :).

PS: jako, że to był mój pierwszy post i nie wiedziałem, że emotikony są zablokowane, to kajam się w prochu i proszę o wybaczenie ;)
Emil 'Rheged' Strzeszewski
Pipe of the rising sun, Sympathy for the pipe
Pipe of the storm, Born to be pipe

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Re: Creatio Fantastica

Post autor: Lafcadio »

Rheged pisze:BTW: Lafcadio, czyżby artykuł o książce Suzukiego we wrześniowym F powstał dzięki opracowaniu o Ringach w CF? :shock:
Eeeee, nie ;) Sorry jeśli zawiodłem. Recenzja powstała jakiś czas temu, przed CF ;)

PS. W CF czytałem zresztą tylko Fandom Wars i wywiad ;) Reszty nie znam.
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

Rheged pisze:
Robert J. Szmidt pisze:ED wyrasta na matke wszystkich e-zinów*:-)
Ano może nie matkę ;). Pomagał nam co nieco, tzn. dał parę pomocnych rad, za co zresztą podziękowaliśmy mu na stronie głównej periodyka. Tutaj matką była potrzeba fantastyki.
Ech, dlatego napisałem co cytuję:-)
Bo co jak co, ale periodyków fantastycznych to u nas jak na lekarstwo. Papierowe całe trzy, sieciowych pięć. Jak dla mnie mało :). Mamy nadzieję wypełnić lukę.
No fakt, pustkowie totalne:-) Ale jak na to spojrzysz inaczej, to sie okaże, ze w Polszcze mamy tego więcej, niz w całej pozostałej EUropie:-) ale wypełniaj lukę, jesli jakąś znajdziesz, z mojej strony życzę powodzenia, na razie jednak robisz dokładnie to, co pozostali:-)
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Mateusz Zieliński
Sepulka
Posty: 76
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 09:40

Post autor: Mateusz Zieliński »

Robert J. Szmidt pisze:... ale wypełniaj lukę, jesli jakąś znajdziesz, z mojej strony życzę powodzenia, na razie jednak robisz dokładnie to, co pozostali:-)
Zgadzam się z Tobą, NURSie. Rzeczywiście "wypełnianie luki" nie ma w tym wypadku miejsca, bo przez to rozumieć należy, tworzenie czegoś, czego nikt inny nie robi.

Co nie zmienia faktu, iż powstał nam nowy e-zin i należy się cieszyć.
Trzymajcie się!!!

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

no, przecież to własnie powiedziałem:-)
Są i niech bedą, ale to juz nudne, z wiecznym wypelnianiem luk na rynku, który jest totalnie przesycony tego typu produktem:-)
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Awatar użytkownika
mr.maras
C3PO
Posty: 839
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 14:34

Post autor: mr.maras »

A może REJS sam poszukałby podobnych zapaleńców do prowadzenia stronki S-F?
po przeczytaniu spalić monitor

Awatar użytkownika
Rheged
Stalker
Posty: 1886
Rejestracja: pt, 16 wrz 2005 14:35

Post autor: Rheged »

Ano wiecie, z tym wypełnianiem luki to jest tak, że zagranicznej fantastyki w CF nie ujrzycie :P. Fakt, w CF już w pierwszym numerze artykuł o Ringach, ale to należy traktować jako zjawisko. O takich zjawiskach będziemy pisać. W następnym numerze o Cube'ach :).

PS: Dzięki za życzenia :).
Emil 'Rheged' Strzeszewski
Pipe of the rising sun, Sympathy for the pipe
Pipe of the storm, Born to be pipe

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Rheged pisze:Ano wiecie, z tym wypełnianiem luki to jest tak, że zagranicznej fantastyki w CF nie ujrzycie :P. Fakt, w CF już w pierwszym numerze artykuł o Ringach, ale to należy traktować jako zjawisko. O takich zjawiskach będziemy pisać. W następnym numerze o Cube'ach :).
To nie licząc zjawisk wypełniacie lukę po czym? Esensja też niemalże cały czas publikuje polską fantastykę, Fahrenheit również, z rzadkimi wyjątkami... Czy może nie o tą niszę chodziło? ;)
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

mr.maras pisze:A może REJS sam poszukałby podobnych zapaleńców do prowadzenia stronki S-F?
a pewnie, ze poszukam.
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Awatar użytkownika
Rheged
Stalker
Posty: 1886
Rejestracja: pt, 16 wrz 2005 14:35

Post autor: Rheged »

Lafcadio pisze:To nie licząc zjawisk wypełniacie lukę po czym? Esensja też niemalże cały czas publikuje polską fantastykę, Fahrenheit również, z rzadkimi wyjątkami... Czy może nie o tą niszę chodziło? ;)
Niewierny Lafcadio, niewierny ;). F publikuje publicystykę głównie (no dobra nie głównie, ale z tym się kojarzy), Esensja jest o wszystkim (i często o...), a CF ma zamiar być czysto wszechpolski ;P.
Emil 'Rheged' Strzeszewski
Pipe of the rising sun, Sympathy for the pipe
Pipe of the storm, Born to be pipe

nerfin

Post autor: nerfin »

Rheged pisze:CF ma zamiar być czysto wszechpolski ;P.
znaczy, ma się kojarzyć z LPR? :)

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

Heil LePpeR!:-) Heil Demokwacja!
ale to juz nie fantastyka:-)
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

ODPOWIEDZ