Załoga G

czyli wszystko o periodykach, które nie są Fahrenheitem

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Bert

Załoga G

Post autor: Bert »

Witam serdecznie! :)

Stare forum umarło, a wraz z nim stare posty. Gdzieś tam wśród nich było kilka informacji dotyczących tego, co dzieje się na łamach magazynu (teraz już serwisu on-line i magazynu off-line) Załoga G. Z fantastyką jesteśmy mocno związani - nie tylko obecnością dwóch redaktorów na FiFce :).

Ostatnio informowałem Was o wywiadzie z Andrzejem Ziemiańskim (NURS, wybacz te nieszczęsne literówki w Twoim nazwisku). Następny miał być Pacek... :( Niestety, nie zdążyliśmy :(.

Staramy się na bieżąco recenzować wszystko to, co ukazuje się na rynku polskiej fantastyki i nie tylko. Przypieramy znanych autorów do muru i zmuszamy ich do udzielania odpowiedzi na setki pytań. Zresztą, sami się przekonajcie, zerkając do naszej Czytelni.

Pozdrawiam serdecznie, szczególnie całą ekipę eF(eF)manów

--
Robert 'Bert' Siata
redakcja magazynu ZAŁOGA G
dział kultura
www.zalogag.pl[/url]

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Bercie, więc kto następny? :)))
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Re: Załoga G

Post autor: Robert J. Szmidt »

Bert pisze:Witam serdecznie! :)
Ostatnio informowałem Was o wywiadzie z Andrzejem Ziemiańskim (NURS, wybacz te nieszczęsne literówki w Twoim nazwisku).
Trzy wersje nazwiska w obrębie jednego akapitu. No sam nie wiem, czy da sie to wybaczyć:-)
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Tymczasem ukazał się nowy numer Załogi G. Trochę recenzji, żadnego wywiadu. Poczytać można ;)
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Krzysztof Piskorski rozchwytywany przez media. Tym razem wywiad dla Załogi G. Miłej lektury... Wrażeniami podzielę się jak przeczytam :)

PS. Wywiad fajny, ale za krótki. Przesunę chyba Wygnańca w liście książek do kupienia do góry. Ponadto, autor ma coś do powiedzenia. I nie przynudza... No może w momencie o muzyce, ale i tak nie tak bardzo jak w większości wywiadów z naukowcami. Do tego wywiad okraszony zdjęciami z kimś zgoła fotogenicznym. Ale za krótki ten wywiad. Kiedyś Załoga robiła dłuższe, jak choćby z Ziemiańskim. Zresztą w samym wywiadzie przesłuchująca mówiła, że był jakby dłuższy. Przycięcie wywiadu do takich rozmiarów to był zły pomysł.
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Maxi

Post autor: Maxi »

Fajną macie stronę. Szkoda tylko, że tak mało opowiadań.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Załoga G jakiej dotąd nie znaliście ;)
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Wywiad z Markiem Krajewskim. Wstawiam dla picu w zasadzie, bo ilość komentarzy w tym temacie potrafi porażać ;]
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

No, jak na zawołanie ten wywiad. Bo akurat Ojciec Założyciel EuGeniusz przywlókł był w czwartek Marka Krajewskiego do starej baszty, gdzie spoił go nieco piwem i zintegrował z resztą czwartkowych bywalców :)))

Znaczy: widziałam osobiście, a nawet rozmawiałam. I Baron też może się przyznać, że rozmawiał :))))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Coś jednak w tej Waszej Twierdzy jest... Co autor z Wrocławia (rodzony czy nabyty), to rozkochany w tym mieście :)
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Bo dużo ciekawostek można się dokopać :)))
I ludzie tu mili :))))
So many wankers - so little time...

ODPOWIEDZ