Motywy na koszulkach i motywy ich noszenia

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dracool
Ośmioł
Posty: 676
Rejestracja: śr, 19 kwie 2006 17:50

Motywy na koszulkach i motywy ich noszenia

Post autor: Dracool »


wpis moderatora:
Bebe: Radujmy się! Oto bowiem użytkownik Dracool w wątku optymistycznym poruszył kwestię, która zapaliła ogień dyskusji. Ponieważ trąciło to kłótnią zupełnie nie optymistyczną, oto nowy wątek, gdzie POKOJOWO możecie sobie kontyngentować.

Luuuuuuuuubię zakupyyyyyy ;) Kupiłem sobie dziś koszulkę z Che Guevarą, czapkę, która wygląda jak potargana przez psy czapka z wojny secesyjnej i wysokie trampuchy. Gicior!
Jestem egoistycznym libertynem, wyznającym absolutną wolność jedynie w odniesieniu do samego siebie.
_ _ _ _ _ _ _ _

Jak widzę optymistów, to mi się Armagedon w kieszeni otwiera.

Awatar użytkownika
Dabliu
ZakuŻony Terminator
Posty: 3011
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 20:22
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dabliu »

Dracool pisze:Kupiłem sobie dziś koszulkę z Che Guevarą
Apage! Fuj! Jaki cel widzi młodzież w obnoszeniu się z wizerunkiem komucha i zbrodniarza na klacie? Normalnie, ja tego nie pojmuję... Wstyd! A może tak t-shircik ze Stalinem, albo Hitlerem?

Awatar użytkownika
Dracool
Ośmioł
Posty: 676
Rejestracja: śr, 19 kwie 2006 17:50

Post autor: Dracool »

Dabliu pisze:Wstyd! A może tak t-shircik ze Stalinem, albo Hitlerem?
Bardzo chętnie, jak tylko wiesz, gdzie można kupić.
Jestem egoistycznym libertynem, wyznającym absolutną wolność jedynie w odniesieniu do samego siebie.
_ _ _ _ _ _ _ _

Jak widzę optymistów, to mi się Armagedon w kieszeni otwiera.

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

Trzeba podejść globalnie i od razu sobie koszulkę z ch*jem kupić.
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Dżentelmeni, nie jestem moderatorem, ale proponuję nieco wyluzować, bo atmosfera się robi nieprzyjemna. Uprzejmie proszę...
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Harna
Łurzowy Kłulik
Posty: 5588
Rejestracja: ndz, 05 mar 2006 17:14

Post autor: Harna »

A ja jestem moderatorem i proponuję to samo. Dalsze propozycje i komentarze w tym tonie zachowajcie może dla siebie.
FTSL
– Wszyscy chyba wiedzą, że kicający łurzowy kłulik to zapowiedź śmierci.
– Hmm, dla nas znaczy coś całkiem odmiennego – szczęśliwe potomstwo...
© Wojciech Świdziniewski, Kłopoty w Hamdirholm
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

Ton moich wypowiedzi jest jak najbardziej spokojny, przeprasam, jeśli został inaczej odczytany. Po prostu strasznie mnie wkurza, kiedy ludzie noszą koszuli z Che, "bo to jest trendy, a Che był wojownikiem o wolność" (taaa, socjal to taka wolność, że ho ho! A nawet bardziej.)
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Dracool
Ośmioł
Posty: 676
Rejestracja: śr, 19 kwie 2006 17:50

Post autor: Dracool »

No-qanek pisze:Ton moich wypowiedzi jest jak najbardziej spokojny, przeprasam, jeśli został inaczej odczytany. Po prostu strasznie mnie wkurza, kiedy ludzie noszą koszuli z Che, "bo to jest trendy, a Che był wojownikiem o wolność" (taaa, socjal to taka wolność, że ho ho! A nawet bardziej.)
A mnie g*wno obchodzi czy Che jest trendy, czy nie. Po prostu mi się ten motyw na ciuchu podoba i tylo.
Jestem egoistycznym libertynem, wyznającym absolutną wolność jedynie w odniesieniu do samego siebie.
_ _ _ _ _ _ _ _

Jak widzę optymistów, to mi się Armagedon w kieszeni otwiera.

Awatar użytkownika
Dabliu
ZakuŻony Terminator
Posty: 3011
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 20:22
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dabliu »

Dracool pisze:
No-qanek pisze:Ton moich wypowiedzi jest jak najbardziej spokojny, przeprasam, jeśli został inaczej odczytany. Po prostu strasznie mnie wkurza, kiedy ludzie noszą koszuli z Che, "bo to jest trendy, a Che był wojownikiem o wolność" (taaa, socjal to taka wolność, że ho ho! A nawet bardziej.)
A mnie g*wno obchodzi czy Che jest trendy, czy nie. Po prostu mi się ten motyw na ciuchu podoba i tylo.
Właśnie o to się rozchodzi, Dracoolu. Właśnie o to... że twarz ludobójcy stała się "motywem" na ciuch. I ta bezrefleksyjność prezentowania na sobie owego "motywu" jest taka irytująca.

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Panowie, wy chba mieliscie dać już spokój, nie?
FTSL
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Awatar użytkownika
Dracool
Ośmioł
Posty: 676
Rejestracja: śr, 19 kwie 2006 17:50

Post autor: Dracool »

Dabliu pisze:
Dracool pisze:
No-qanek pisze:Ton moich wypowiedzi jest jak najbardziej spokojny, przeprasam, jeśli został inaczej odczytany. Po prostu strasznie mnie wkurza, kiedy ludzie noszą koszuli z Che, "bo to jest trendy, a Che był wojownikiem o wolność" (taaa, socjal to taka wolność, że ho ho! A nawet bardziej.)
A mnie g*wno obchodzi czy Che jest trendy, czy nie. Po prostu mi się ten motyw na ciuchu podoba i tylo.
Właśnie o to się rozchodzi, Dracoolu. Właśnie o to... że twarz ludobójcy stała się "motywem" na ciuch. I ta bezrefleksyjność prezentowania na sobie owego "motywu" jest taka irytująca.
W porządku. Jest grupa ludzi, którym się podoba Che na koszulkach, czy jakikolwiek motyw gdziekolwiek, i jest grupa takich, którym to absolutnie nie pasi. I na tym poprzestańmi, bo znając życie zaraz się tu wszyscy pożremy i nie będzie GIT.
Jestem egoistycznym libertynem, wyznającym absolutną wolność jedynie w odniesieniu do samego siebie.
_ _ _ _ _ _ _ _

Jak widzę optymistów, to mi się Armagedon w kieszeni otwiera.

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Dracool ma rację. Kończcie, waści. Bo to ani miejsce, ani czas. Jeśli już moderatorstwo wspomina o uprawnieniach, to tym bardziej należy kończyć. Dogadajcie się na PW, dajcie po szlagu i uspokójcie się.
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Awatar użytkownika
Dabliu
ZakuŻony Terminator
Posty: 3011
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 20:22
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dabliu »

Ignatius Fireblade pisze:Panowie, wy chba mieliscie dać już spokój, nie?
FTSL
Więc niech modowie przeniosą to do odpowiedniego wątku (bo faktycznie offtop się zrobił niewdzięczny). Rozmowa może się ciekawie rozwinąć.

Edit: ja nie rozumiem, o co wszystkim biega? Przecież nikt tu nikogo nie obrażał. Wszystko w tonie wzajemnej tolerancji... :)

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Dabliu pisze:Więc niech modowie przeniosą to do odpowiedniego wątku (bo faktycznie offtop się zrobił niewdzięczny). Rozmowa może się ciekawie rozwinąć.

Edit: ja nie rozumiem, o co wszystkim biega? Przecież nikt tu nikogo nie obrażał. Wszystko w tonie wzajemnej tolerancji... :)
Uważam, że gdyby modek tu był, to by to zrobił... Ale nie martw się. Jak wpadnie, to nie będzie się powstrzymywał/a.

Chodzi o kłótnię i różnicę zdań, która wybitnie nie pasuje do wątku. To raz. Dwa, o brak wzajemnej tolerancji i powód kłótni, jako taki. Przynajmniej, jeśli o mnie chodzi :P
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Awatar użytkownika
Dabliu
ZakuŻony Terminator
Posty: 3011
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 20:22
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dabliu »

Ależ wyrażanie opinii to jeszcze nie kłótnia. Kłótnia by była, gdybyśmy zaczęli się nawzajem obrażać, wyzywać i takie tam...
Gdyby ktoś wstawił sobie avatarek z nazistowską swastyką w całej okazałości, to chyba miałbym prawo do wyrażenia opinii na ten temat? Nieładnie byłoby dopiero, gdybym zaczął użyszkodnika nazywać naziolem i tak dalej...

ODPOWIEDZ