Historia forum

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

Trolliszcze
Psztymulec
Posty: 996
Rejestracja: pn, 07 maja 2007 01:43

Post autor: Trolliszcze »

Długich obrad? Z Packiem? :)
Ja sądzę, że to było bardziej w ten deseń:

Ja: Pacek, wytnę czachę na logo.
Pacek: Se wytnij.

Nie pamiętam, ale sądzę, że dołączyłem jeszcze za jednego F. Ale to ma akurat najmniejsze znaczenie :)

EDIT:

Adam Nakonieczny, zgadza się. Jak mówię - on robił leja do eFtów pierwotnych, to i od niego ciąłem. Za zgodą :)

Awatar użytkownika
A.Mason
Baron Harkonnen
Posty: 4202
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:56
Płeć: Mężczyzna

Post autor: A.Mason »

Trolliszcze pisze:Długich obrad? Z Packiem? :)
Ja sądzę, że to było bardziej w ten deseń:

Ja: Pacek, wytnę czachę na logo.
Pacek: Se wytnij.
E nieee, obradowalismy wszyscy nad tymi logami i layami dlugo dyskutujac i odrzucajac wizje i projekty. O ile mnie pamiec nie myli, jeden z projektow laya byl wlasnie Twoj taki ?niebieski? A logo to wybieralismy sposrod ilustam roznych projektow - topory w ksztalcie F i inne rozne takie.
Trolliszcze pisze:Nie pamiętam, ale sądzę, że dołączyłem jeszcze za jednego F. Ale to ma akurat najmniejsze znaczenie :)
E nie, znaczenie ma.
Z czasow jednego F, to ja pamietam na pewno chyba Twoj pierwszy tekst. Natomiast prace redakcyjne to kojarze dopiero od FiF, kiedy przesylalismy pomiedzy Toba, Packiem i mna plik txt z krotkimi opisami tekstow.
Tutaj Ciebie nie ma, wiec albo mogles dolaczyc tuz przed fuzja, albo jednak pozniej. Podejrzewam, ze jednak Ty pamietasz lepiej.

Trolliszcze
Psztymulec
Posty: 996
Rejestracja: pn, 07 maja 2007 01:43

Post autor: Trolliszcze »

A.Mason pisze:E nieee, obradowalismy wszyscy nad tymi logami i layami dlugo dyskutujac i odrzucajac wizje i projekty. O ile mnie pamiec nie myli, jeden z projektow laya byl wlasnie Twoj taki ?niebieski? A logo to wybieralismy sposrod ilustam roznych projektow - topory w ksztalcie F i inne rozne takie.
Ale to chyba już do eFta w formie periodyku? Bo, jak sam powiedziałeś, na korbie nie było zbytnich możliwości manewru, a ja właśnie na korbową FiFkę ciąłem.
A.Mason pisze:Tutaj Ciebie nie ma, wiec albo mogles dolaczyc tuz przed fuzja, albo jednak pozniej. Podejrzewam, ze jednak Ty pamietasz lepiej.
No, widzę teraz - po dacie. Fuzja w maju 2001, a jakoś w tych okolicach dołączałem. By się zgadzało :)

Awatar użytkownika
A.Mason
Baron Harkonnen
Posty: 4202
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:56
Płeć: Mężczyzna

Post autor: A.Mason »

Trolliszcze pisze:Ale to chyba już do eFta w formie periodyku? Bo, jak sam powiedziałeś, na korbie nie było zbytnich możliwości manewru, a ja właśnie na korbową FiFkę ciąłem.
Kurcze, teraz to juz sam nie wiem :-)
Trolliszcze pisze:No, widzę teraz - po dacie. Fuzja w maju 2001, a jakoś w tych okolicach dołączałem. By się zgadzało :)
Powoli, powoli, wyciagnie sie z zakamarkow niepamieci i sie dojdzie :-) Pierwszy Twoj tekst dostalem jeszcze w Fahrenheicie od Gina, ale poszedl dopiero w FiF jak go przepisales praktycznie na nowo. I teraz nie wiem, czy pojawiles sie w F przed jego publikacja, czy w FiF dopiero po?
Ech, jak kiedys bede mial czas, poszukam w archiwum maile z tego okresu.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

A.Mason pisze:Ech, jak kiedys bede mial czas, poszukam w archiwum maile z tego okresu.
O_o Maile z 2001 roku masz na kompie i chcesz je jeszcze przeglądać? o_O
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

A, Wy co? Lata do emerytury sobie liczycie? :)
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
A.Mason
Baron Harkonnen
Posty: 4202
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:56
Płeć: Mężczyzna

Post autor: A.Mason »

nosiwoda pisze:O_o Maile z 2001 roku masz na kompie i chcesz je jeszcze przeglądać? o_O
Mam maile z jeszcze wczesniejszych lat. Ale nie na kompie, tylko na plytach. Podobnie logi z rozmow na gg i innych komunikatorach. Obecnie mi przeszlo troche, bo koresponduje na komorce glownie, oraz na kilku roznych kompach.
Takie archiwum to dobra rzecz - widziec siebie jakim sie bylo glupim, oraz znajdywac wlasne stare prognozy i widziec jak one sie spelnily lub nie.

Wracajac do adremu, FiFka przez jakis czas funkcjonowala na serwerze innym niz yahoo, stad te wyrazne skoki w ilosci postow w niektorych miesiacach. W dodatku w FiF mozna bylo komentowac pod kazdym tekstem i czesc dyskusji wlasnie tam sie odbywalo.

Trolliszcze
Psztymulec
Posty: 996
Rejestracja: pn, 07 maja 2007 01:43

Post autor: Trolliszcze »

I to jest przestroga dla wszystkich - uważajcie, co mówicie przy Masonie ;)))

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

A szczególnie co piszecie do Masona. :)
mnietuniema
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Ja pierdziu! Weterani... Spanie na styropianie i rewolucja. Szok! :):)
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
A.Mason
Baron Harkonnen
Posty: 4202
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:56
Płeć: Mężczyzna

Post autor: A.Mason »

Karola pisze:Ja pierdziu! Weterani... Spanie na styropianie i rewolucja. Szok! :):)
Nie ma smiacia sie, bo Ci ktos wytknie SG :-P

Awatar użytkownika
SzaryKocur
Fargi
Posty: 424
Rejestracja: czw, 23 lis 2006 01:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SzaryKocur »

Pamiętam erę modemów. Był wtedy czas gdy odkryłem listy dyskusyjne. Z wielu wywalano mnie po kilku (a nawet jednym) poście. O czymś takim jak netykieta wtedy nie słyszałem, no a czasem moje poglądy po prostu nie odpowiadały profilowi listy. Jedną z takich list było F&F skąd wywalił mnie niejaki nonFelix za nieznajomość netykiety. Mój post był tak głupi, że nie powiem co w nim było.

Edit: jak zwykle małe poprawki
Zakapturzone awatary rulez!
Wszystko co napisałem, to tylko moje prywatne zdanie.

Awatar użytkownika
Asiek
Mamun
Posty: 114
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 21:38

Post autor: Asiek »

Millenium Falcon pisze:
nosiwoda pisze:Byłem, zniknąłem, wróciłem, piszę i wkurzam Ikę. O. :P
O, normalnie jakbyś moją przeszłość fifkowo-forumową podsumował:D.
a btw, co u Kiriany słychać, wie ktoś może? :P

ze wspomnień weteranów i tak Koza rzondzi.

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Asiek pisze:ze wspomnień weteranów i tak Koza rzondzi.
RAZ!

(Nie ma Cleritusa tu zbyt często, a ktoś musi pilnować porządku...)
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

Asiek pisze:a btw, co u Kiriany słychać, wie ktoś może? :P
ze wspomnień weteranów i tak Koza rzondzi.
Wywołujesz wilki z lasu, to jakieś czary, czy po prostu chcesz nas wpędzić w nostalgiczno-wspominkową bezsenność? ;)))

EDIT - Kiriana była z Trumniasta! Może ją tu widuję i nawet nic o tym nie wiem! :D
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

ODPOWIEDZ