Dziewczyny na politechniki!

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
voodoo_doll
Fargi
Posty: 427
Rejestracja: pn, 10 lip 2006 22:01

Post autor: voodoo_doll »

jessabel pisze:Wolę, żeby mi- słabej, bezbronnej białogłowie- facet drzwi otworzył, płaszcz pomógł ubrać...
elantari pisze:Bo tak jest łatwiej co ?
Nie wiem czy tak łatwiej, na pewno więcej czasu to zajmuje. Ale nie o to chodzi - na pewno jest przyjemniej.
"Each step I take the shadows grow longer,
Padded footfalls in the dark I wander.
Come to steal your lifeblood away,
Looking for a beauty that never fades"

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Ka pisze:Kopernik był kobietą.
Niedawno się dowiedziałem, że za granicą na Odrze i Nysie uczy się dzieci, że Kopernik był Niemcem ;)

<jużmnietuniemainigdyniebyło />
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Jessabel
Sepulka
Posty: 79
Rejestracja: ndz, 20 sty 2008 18:57

Post autor: Jessabel »

inatheblue pisze:z architektury wychodzili najlepsi komiksiarze, jakich znałam. A i artysta malarz z polibudy to wcale nie jest taka rzadkość. Nawet lepiej, bo człowieka nie zmanierują. :)
Z tą architekturą na serio jest coś dziwnego... W sam raz dla takich dziwolągów, jak ja- budujących z klocków lego zamki, nie domki dla lalek.
Policzyłam właśnie i wyszło mi, że na kursie przygotowawczym na architekturę jest ok. 17% chłopaków. I co teraz? :>
Nie ma to jak mała prywatna wojna pośród ogólnego szaleństwa...

elantari

Post autor: elantari »

Przy okazji daruj sobie także łacińskie zwroty
-

nie zamierzam

MEA CULPA!
być może, ale dopiero się uczę tego języka

A wracając do tematu to 17 % no proszę to sie porobiło !!!!

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3142
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Dziewczyny na politechniki!

Post autor: Q »

Zaszczyt mnie kopnął ;), bo zwrócili się do mnie (gdzieś z otchłani Sieci mój mail wygrzebawszy) przedstawiciele świeżo powstałej Fundacji Nichelle Nichols (startrekowa Uhura, jak wiadomo):
https://nichellenichols.foundation/
...z prośbą o wsparcie, i rozpropagowanie ich - wpisującej się w ramy niniejszego wątku - inicjatywy - co niniejszym czynię ;). Po wymianie paru kurtuazyjnych maili przekonałem ich, że warto rozszerzyć wsparcie, którego planują udzielać, na students from Ukraine. Niestety, twierdzą, że zdołają z tym wystartować dopiero w roku 2024.
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3142
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Dziewczyny na politechniki!

Post autor: Q »

forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

ODPOWIEDZ