Strony Forumowiczow

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

Czy ktoś mi może wyjaśnić czemu ciągle nawiedza nas ta strona z datą śmierci?

Ja rozumiem, że spam się trafia, ale czemu tak potworne jednotematyczny?
Żeby tak czasem zareklamowały się husteczki higieniczne, salon samochodowy czy producent wysokiej klasy patyczków do uszu.
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Ale popatrz jaki tym razem zmyślny - link już nie w sygnaturce, tylko w poście i nie do tej strony a do pseudonewsa wygenerowanego w googlu, w którym to dopiero jest śmiertelny link ;).

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Zdolny człowiek. A nawet zdólny.
A co do strony: wspominałem już, co mojemu znajomemu wyszło? Że wyliczył, że już od pięciu lat nie żyje?
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

Bodaj przy ostatnim przypadku.
Ale chyba sfałszował datę urodzenia? Wątpię, żeby skrypt był aż tak durny, by nie unikać takich sytuacji.
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Kruger »

Elemenciarz pisze:Ja tylko zachęcam do zaglądnięcia na stronę a nie spammuje bo spam a zachęcenie to jest wg mnie różnica a po drugie (...)
Turlam się.
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Awatar użytkownika
thoro
Sepulka
Posty: 43
Rejestracja: wt, 11 sie 2009 22:12

Post autor: thoro »

O, dopiero zauważyłem, że taki temat istnieje. To może też się pochwalę. :)

Prowadzimy z kolegą od pewnego już czasu blog okołokulturalny, skafander się zwie. I, jak łatwo się domyśleć, wrzucamy tam recenzje i artykuły o muzyce, serialach, filmach, literaturze, designie, nauce i mutlum innych ciekawych spraw. A kiedy inni napiszą coś mądrzejszego — radośnie linkujemy, coby poszerzyć horyzonty nam i czytelnikom.

Tak myślę, że z tych kilkudziesięciu wpisów, które już napisaliśmy, warto wybrać kilka, które szczególnie warto by polecić:
— o tym, czemu warto być Sokratesem w Internecie;
— o bezsensownym pościgu za informacją za wszelką cenę;
— o wnioskach z warsztatów muzycznych na Europejskim Kongresie Kultury i umiejętności słuchania aktywnego;
— o tym, że właściwie wszystko jest remiksem, a kreatywność jest sztuką selekcji.

To tylko mały wybór, oczywiście. :P

Jeśli już się ew. zainteresujecie, możecie nas zalajkować na Fejsie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach. Full profeska. :)

Chętnie słuchamy komentarzy i opinii, a zarazem zachęcamy do brania udziału w dyskusji. Bo my się staramy, piszemy, a tu zonk! — nikt nie komentuje. :P

A, zapomniałbym. Małe litery są specjalnie, ale nikt nie wie czemu.
sam już nie wiem.

Fraa
Sepulka
Posty: 7
Rejestracja: wt, 13 gru 2011 10:17
Płeć: Kobieta

Post autor: Fraa »

Wbrew pozorom, nie zarejestrowałam się tu, żeby zareklamować bloga. ;) No ale skoro już znalazłam wątek, to się wtrącę. ^^

Mój blog - głównie znaleźć tam można coś w rodzaju recenzji filmów i książek, czasem przewinie się gra, czasem coś z mitologii greckiej czy o czymś zupełnie innym. Ogólnie - kultura. Ze szczególnym naciskiem na fantastykę, western i antyk, bo to właśnie mię szczególnie kręci. :) Są też moje próby komiksowe, a jakże. xD
I, zupełnie nie wiedzieć czemu, ludzie o wiele bardziej lubią, jak na coś psioczę i narzekam, niż jak chwalę. :P
– A fella I knew in El Paso took all his clothes off and jumped on a cactus. I asked him same question: „why?”.
– And...?
– He said: „It seemed to be a good idea at the time".

[Vin, "The Magnificent Seven"]

Awatar użytkownika
Gesualdo
Niegrzeszny Mag
Posty: 1752
Rejestracja: pn, 01 wrz 2008 14:45

Post autor: Gesualdo »

Strona Małopolskiej Orkiestry Kameralnej „Con passione”.

Co prawda to nie jest moja prywatna strona, ale poniekąd – jako członek orkiestry – czuję się, jakby trochę była moja. Taki już ze mnie patriota.
"Jestem kompozytorem i coś pewnie chciałem, ale już zapomniałem."

ODPOWIEDZ