Last.fm

czyli co nam w duszy gra - o muzyce fantastyczniej i fantastyce muzycznej

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Varelse
Dwelf
Posty: 511
Rejestracja: czw, 13 lip 2006 11:12

Post autor: Varelse »

Kolejny lastopodobny twór, tym razem swojski - tuba.fm. Działa z grubsza jak wspomniany kilka postów wyżej BlueBeat (który notabene prawdopodobnie nie jest do końca legalny, podobno piosenki Beatlesów udostępniali i sprzedawali nie posiadając do nich praw autorskich) Nie prowadzi statystyk, ale pozwala użytkownikom tworzyć własne stacje radiowe. Jak chociażby ta moja:
http://fm.tuba.pl/radio/varelse/1aw/ofi ... relsego+#1
(wrzuca tu też wykonawców podobnych, przynajmniej według niego, do tych wpisanych przeze mnie)
Podobnie działa też serwis Jango.com, z którego ostatnio też korzystam (pewnych wykonawców na Tubie niestety nie ma)

A tu narzędzie, które umożliwia włączenie do lastowych statystyk również piosenek słuchanych z Myspace:
lastfmstats.livefrombmore.com/universalscrobbler/
Ale tak naprawdę nie miałbym nic przeciwko umieraniu, gdyby nie następowała po nim śmierć - Thomas Nagel


Szczury z Princeton, Nowa Fantastyka 9/2009

Awatar użytkownika
Emilio
Sepulka
Posty: 32
Rejestracja: śr, 26 gru 2007 19:28

Post autor: Emilio »

Kochasz?

Awatar użytkownika
Procella
Fargi
Posty: 320
Rejestracja: sob, 16 sty 2010 22:02

Post autor: Procella »

Zawiesiłam focha i dałam Last.fm drugą szansę:
http://www.last.fm/user/Wurunzimu

ED. Przedtem długo miałam konto, ale skasowałam w ramach protestu po wprowadzeniu opłat za radio i przez dwa i pół roku trzymałam się od tej strony z daleka.
¿ǝıʍołƃ ɐu ıoʇs ʇɐıʍś ǝż 'ǝıuǝżɐɹʍ ɯǝsɐzɔ ǝıɔɐɯ

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Re: Last.fm

Post autor: Cordeliane »

Z last.fm wyciekły hasła. Lepiej zmienić, niestety nie tylko tam, ale jeśli gdzieś jeszcze używa się takiego samego czy podobnego.
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

ODPOWIEDZ