Książka prezentem na urodziny

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
yen211
Sepulka
Posty: 10
Rejestracja: pn, 04 mar 2013 16:01
Płeć: Kobieta

Re: Książka prezentem na urodziny

Post autor: yen211 »

OMATKO! Przepraszam Was bardzo, że się nie przywitałam, zaraz natychmiast to zrobię, ale dopiero dzisiaj od kolegi się dowiedziałam o co chodzi, bo mi zapomniał wspomnieć (tak tak, zrzucam winę na niego...). Co do mnie (nie będę tu nic cytować, bo to by mi dłuuuugo zajęło a i to nie ma większego sensu): owszem, czytam COKOLWIEK, choćby Świat Dysku (co zauważyła Ebola, za co ogromnie dziękuję!!). Fantastykę często nie czytuję, zwłaszcza, że ze względu na szkołę nie mam kiedy czytać, więc nie jestem z nią doświadczona. Co do mojego wychowania... Wstyd się przyznać, to moje pierwsze forum na jakim się udzielam, więc proszę o zrozumienie, naprawdę nie znam tutejszych zwyczajów/zasad etc. I nie, nie zapisałam się tylko po to, żeby się zapytać o prezent dla kolegi, bo sama chciałabym się za coś zabrać. Poza tym, czy to jest miejsce tylko dla tych najbardziej doświadczonych moli książkowych? Bo jeśli tak, to zaraz się wypisuję, nie ma problemu, mimo że coś innego o tym słyszałam. Nie, nie obruszam się ani nic w tym stylu, nawet lekko rozbawiła mnie ta dyskusja o mnie. Czyżbym wzbudzała aż taką frustrację? ;> Nie mniej jednak DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!! Nie tylko tym, którzy okazali zrozumienie dla mnie, "średnio wychowanej" osoby, ale i tym, którzy mnie ostro skrytykowali.

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Re: Książka prezentem na urodziny

Post autor: neularger »

Się nie przejmuj robotami ze złomowiska. ;)
Tylko jeszcze przywitaj się w wątku stosownym, by regulaminowi stało się zadość. O ile oczywiście zamierzasz się na forum udzielać.
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Juhani
Laird of Theina Empire
Posty: 3103
Rejestracja: czw, 18 lis 2010 09:04
Płeć: Mężczyzna

Re: Książka prezentem na urodziny

Post autor: Juhani »

neularger pisze:Się nie przejmuj robotami ze złomowiska. ;)
Nie podlizuj się, sam jesteś złom!
Złom jesteś osobom, skoro porzondku nie pilnujesz. I zapomniane Ci to nie bendzie. I cokolwiek byś nie zrobił, jakkolwiek nie zaprzeczał, snu spokojnego nie zaznasz, póki poprawy w Tobie zauważyć się nie da. I w prośbach daremnych Twe wargi skruszejom, a przełożeni niełaskawym okiem na Ciebie patrzeć bendom. I możliwe, że ja tesz.

e. I Hundzia. Chyba. Może nie cały czas. Ale troche na pewno.

Awatar użytkownika
yen211
Sepulka
Posty: 10
Rejestracja: pn, 04 mar 2013 16:01
Płeć: Kobieta

Re: Książka prezentem na urodziny

Post autor: yen211 »

Juhani pisze:Złom jesteś osobom, skoro porzondku nie pilnujesz.
Masz rację, trzeba pilnować porządku, ale można to zrobić spokojnie, bez niepotrzebnych nerwów ;)

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Re: Książka prezentem na urodziny

Post autor: hundzia »

Ee tam od razu ostro. Pomiziali lekko, trza twardym być nie miętką ninją.
Nie zwracać uwagi na takich, co chyba mają na coś alergię.
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
A.Mason
Baron Harkonnen
Posty: 4202
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:56
Płeć: Mężczyzna

Re: Książka prezentem na urodziny

Post autor: A.Mason »

yen211 pisze:Masz rację, trzeba pilnować porządku, ale można to zrobić spokojnie, bez niepotrzebnych nerwów ;)
Jakem administrator tego forum, konieczność witania się w Łowisku zawsze uważałem za niepotrzebną ;-D

A tą dyskusją się zanadto nie przejmuj. Forum jest otwarte dla każdego, ale czasem zdarza się zapomnieć, że tutejsze zwyczaje i poczucie humoru nie zawsze są jasne i zrozumiałe dla nowo przybyłych. Popełniłaś faux pas nie witając się, więc zaczynamy wszystko od nowa i zapominamy o sprawie. Mam nadzieję, że pomogliśmy choć trochę ;)
1) Artykuł 54. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2) Życie zmusza człowieka do wielu czynności dobrowolnych. Stanisław Jerzy Lec

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Re: Książka prezentem na urodziny

Post autor: Keiko »

Kocham Was za te offtopy
Syskich <dużo serduszek>

podpisano
keiko, która ze śmiechu łzy rzęsiste przed chwilą roniła
Wzrúsz Wirúsa!

Ha! Będziemy nieśmiertelni! To nie historia nas osądzi, lecz my osądzimy ją! (Małgorzata)

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Re: Książka prezentem na urodziny

Post autor: Ebola »

Staramy się. :D
Syscy.
Zaraz nas wystrzelą. :)
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

ODPOWIEDZ