Pytania wszelakie

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Pytania wszelakie

Post autor: Małgorzata »

Neu, uważaj, bo ja lubię odcienie toksycznej zieleni, a w tym jest ładnie tylko MNIE. :P

A wracając do aparatu - nie wierzę w alternatywy holistyczne. Nawet szeptuchy wiedziały, że różne zielska działają na co innego. Ale pomysł jest przedni, lepszy niż plastry, na których odkłada się naskórek i inne takie... :)))
Brawa za kreatywność.
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Pytania wszelakie

Post autor: Alfi »

Marcin Robert pisze:
Alfi pisze:Istnieje jednak środek, który leczy bóle głowy, bóle brzucha, chrypkę i katar, zapobiega ciąży i zmniejsza zużycie benzyny o 10%.
W którymś numerze osiemnastowiecznych "Wiadomości Warszawskich" znalazłem reklamę podobnego środka, który można było nabyć u angielskiego lekarza zamieszkałego w Warszawie. Tak więc to nic nowego. :)
A jak w jego przypadku było ze zmniejszeniem zużycia benzyny, że tak nieśmiało zapytam?
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Pytania wszelakie

Post autor: Małgorzata »

Na pewno też działało, tylko nikt jeszcze o tym nie wiedział. Na pewno też będzie zmniejszać zużycie antymaterii, co się okaże w przyszłości bez wątpienia. :P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Pytania wszelakie

Post autor: Kruger »

Ludzie są fantastyczni.
Lubimy być chorzy - spora część chorób, na które z taką desperacją vegemamy szukają leku, to pic na wodę. Lubimy spiski (Big Pharma). Lubimy metody niekonwencjonalne. Lubimy cudotwórców, którzy jako samotni herosi stają naprzeciw tłumu niedowiarków.
Czyli otchłań woła.
Wiem że większosć zapewne zna, ale moze np. Xiri jeszcze nie była, to polecam gorąco:
http://blogdebart.pl/
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Pytania wszelakie

Post autor: Xiri »

Nie znam. Poczytam.
Witaminę z pestek akurat kojarzę. Na Onecie w komentarzach ją polecają ;)

Tak przy okazji może mi ktoś przypomnieć adres bloga, gdzie grupa osób w wesoły sposób komentuje powieści? Pamiętam, że Achaja nawet tam była. Nie mam starej listy ulubionych stron w MF.

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Pytania wszelakie

Post autor: Kruger »

Niezatapialna Armada Kolonasa Waazona?
Googlaj.

CO do witaminy - o amigdalinę chodzi zapewne, z pestek brzoskwiń, o ile pamiętam?
Kolejny pic na wodę i fotomontaż. Cuda na kiju, hucpa i tak dalej, wszyscy polecają, gdzieś tam w Meksyku stosują w jakiś "klinikach", wszyscy mówią jaka super, ale jak dotąd nie ma dowodu, żeby komukolwiek to coś dało.
Zresztą, o ile pamiętam u Barta o niej też można poczytać.
Edit. Prosz.
http://blogdebart.pl/2010/07/29/witamina-w-cudzyslowie/
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Pytania wszelakie

Post autor: Xiri »

Kruger pisze:Niezatapialna Armada Kolonasa Waazona?
Tak. Podziękowania. Teraz tego nie zgubię.
Z tymi pestkami to czytałam wersję z dynią i jabłkiem.

/Co do "Armady" pamiętam, że był w jednym z tekstów analizowany zwrot "powiało grozą" i ktoś skomentował, że to dlatego, że szatan wkręcił się w wentylator (30 min. chichotałam z tego). Przypomniałam sobie o tym blogu, jak dziś czytałam czwarty tom "Pomnika cesarzowej Achai", gdzie również pojawia się "powiało grozą", jeszcze w wypowiedzi wszechwiedzącego narratora.
Ostatnio zmieniony pn, 22 cze 2015 13:08 przez Xiri, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Pytania wszelakie

Post autor: Kruger »

Jak by powiedział Bart - Otchłań ma wiele wcieleń :)
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Pytania wszelakie

Post autor: neularger »

Maiłem zalinkować tego bloga, ale Kruger mnie uprzedził. Jedna z ostoi zdrowego rozsądku w sieci. Można poczytać o strasznym grzybku candida, dziurawiącym jelita. Czerwony mocz po spożyciu buraczków pewny to znak, że jelita twe za durszlak robić mogą, ale jak nie sikasz na czerwono - to nic nie znaczy. Ciągle zakażony być możesz - grzybka jednak nie da się wykryć żadną metodą, bo on straszliwie maleńki jest...
Inną metodą leczenia wszystkiego jest nacinanie skóry i wciskanie w rany higroskopijnych warzyw - sposób świetny, bo, jak wiadomo, wszelkie toksyny w osoczu krwi się zbierają, zatem taki groszek czy inna fasola osocze wchłonie - voilà! - jesteś zdrowszy niż kiedykolwiek byłeś! :)
I zdobycz najnowsza ,czyli germański najeźdźca...
Jednak generalnie Bart prostuje kłamstwa proepidemików (eufemistyczne nazywają się antyszczepionkowcami).
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)


Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Pytania wszelakie

Post autor: hundzia »

Pytanie prozaiczne ze strony laika. Mój potomek już zbiera oszczedności na nowe gry: Deus ex: Humanity divided oraz nowego Mass Effecta. I tylko waha się czy inwestować teraz w PS4 czy nowego Xboxa? Jakieś opinie? jak dotąd bylismy raczej przywiązani do marki Sony a nie Microsoftu, ale może czas się przesiąść? podobno na nowym Xboxie chodzą też gry ze starej wersji, podczas gdy na PS4 nie pójdą już gry z PS3. Prawda li to?
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
A.Mason
Baron Harkonnen
Posty: 4202
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:56
Płeć: Mężczyzna

Pytania wszelakie

Post autor: A.Mason »

Na pewno była to prawda ponad pół roku temu. Nie wiem jak to jest teraz.
Natomiast zastanawiam się nad tym, czy dla Was to jakiś problem? Jeśli nie macie Xboksa, to niezależnie od wyboru konsol i tak nie pogracie w stare gry z PS3 :)
1) Artykuł 54. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2) Życie zmusza człowieka do wielu czynności dobrowolnych. Stanisław Jerzy Lec

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Pytania wszelakie

Post autor: hundzia »

Pogramy, bo wciąż mamy PS3 i chyba będziemy mieć długo bo jest tam zbyt dużo gier które uwielbiamy :P Gdyby okazało się, że nowy Xbox obsługuje gry ze starych wersji, to mamy na miejscu sklep z przechodnimi grami/filmami/sprzętem który wymieni mi moje ulubione tytuły z wersji PS na Xboxową a nie skończe jak niektórzy z moich znajomych co mają i po cztery konsole na półce i sterty kabli pod nogami.
Natomiast czas przygotować się na nowe tytuły i zrobić upgrade'a konsoli. Tylko nie wiem która lepsza.
edyta: spora.
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
A.Mason
Baron Harkonnen
Posty: 4202
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:56
Płeć: Mężczyzna

Pytania wszelakie

Post autor: A.Mason »

Sony miało wprowadzić usługę pozwalającą grać w stare gry. Miały też być promocje na zakup wersji cyfrowych jeśli ma się oryginały PS3. Nic więcej nie mogę pomóc.
1) Artykuł 54. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2) Życie zmusza człowieka do wielu czynności dobrowolnych. Stanisław Jerzy Lec

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Pytania wszelakie

Post autor: hundzia »

Dzięki i za to
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

ODPOWIEDZ