Raduj się kto może

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Raduj się kto może

Post autor: Alfi »

Gratulacje!
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Beata
Stalker
Posty: 1814
Rejestracja: wt, 10 wrz 2013 10:33
Płeć: Kobieta

Raduj się kto może

Post autor: Beata »

Bardzo brawa temu inżynieru. :)
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper

Awatar użytkownika
Marcin Robert
Niegrzeszny Mag
Posty: 1765
Rejestracja: pt, 20 lip 2007 16:26
Płeć: Mężczyzna

Raduj się kto może

Post autor: Marcin Robert »

A ja jeszcze nie pogratulowałem Młodzikowi? No to gratuluję!

PS Jakiś czas temu udało mi się ściągnąć dwie apki na telefon, dzięki którym mogę sobie czytać stare numery Przekroju.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Raduj się kto może

Post autor: Małgorzata »

Młodzik pisze:Daaaaawno mnie nie było, a powróciłem, by donieść, że zostałem inżynierem (wiem, że nieładnie jest się chwalić, ale nie potrafię się powstrzymać).
A teraz zrób antygrawitację. Potrzebna mi pod nową klawiaturę... :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Raduj się kto może

Post autor: Młodzik »

Niestety z moją wiedzą mogę ci co najwyżej napędzić bimbru albo wyhodować nową wątrobę w prosiaczku, na antygrawitacji się nie znam :(.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Raduj się kto może

Post autor: Małgorzata »

E, tam. Do hodowania wątróbki to mam w domu biotechnologa - jak się postara, to ta wątróbka będzie nawet zielona w białe kropki.
Ale porządny bimber to już coś. Nawet lepszy niż antygrawitacja => po bimberku nie tylko ogarnę tę moją klawiaturę (raz a dobrze), ale nawet antygrawitację. :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Raduj się kto może

Post autor: nimfa bagienna »

Małgorzata pisze:E, tam. Do hodowania wątróbki to mam w domu biotechnologa - jak się postara, to ta wątróbka będzie nawet zielona w białe kropki.
Do tego nie potrzeba biotechnologa, wystarczy położyć wątróbkę na kilka dni w ciepłym miejscu.
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Raduj się kto może

Post autor: Alfi »

Wtedy będzie raczej biała(wa) w zielone cętki.
Nawiasem mówiąc, już prawie 27 lat temu zmieniliśmy ustrój, a stary peerelowski dowcip o trzech rodzajach kiełbasy wciąż jest aktualny: jest strażacka (ściśniesz, a poleje się woda), robotniczo-chłopska (kupujesz czerwoną, a w domu wyciągasz z reklamówki zieloną) i - nade wszystko - katolicka (Bóg jeden wie, co w niej jest). Oczywiście dzięki osiągnięciom przemysłu chemicznego tej drugiej radykalnie ubyło. Za to katolickiej tyle, że ateista powinien nieodwołalnie przejść na wegetarianizm.

No ale tu miejsce na radowanie się. No więc... pięknie mi kosy śpiewają za oknem, gdzie w żywopłocie.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Raduj się kto może

Post autor: hundzia »

Taki mam zap... że zapominam jak się nazywam. A to dobry znak, bo po zimowym zastoju wreszcie dzialalność ruszyła z kopyta i to dosłownie.
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
Mara
Stalker
Posty: 1888
Rejestracja: ndz, 12 cze 2005 12:31

Raduj się kto może

Post autor: Mara »

Jest git - dzisiaj zaczyna mi się przerwa świąteczna w pracy. Za 25 minut wychodze z biura i zobaczą mnie dopiero we wtorek :)
42

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Raduj się kto może

Post autor: Małgorzata »

Zakupy. Zakupy. Zakupy...
No, raz na miesiąc trzeba zrobić, nie? MonŻon coś wspomniał o świętach. Zdaje się, że idę wtedy do kina... :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Mara
Stalker
Posty: 1888
Rejestracja: ndz, 12 cze 2005 12:31

Raduj się kto może

Post autor: Mara »

Pierwszy raz w moim życiu mnie chcą. I to nie tak, że mnie chcą, bo nie mają wyjścia albo bo nie było lepszych, ale chcą konkretnie MNIE. I to tak bardzo chcą, że są w stanie dać mi jeden dzień w tygodniu pracy w domu (żebym się nie przemęczała dojazdami, bo dojazdy cholernie długie - czasami nawet do 1,5 h). Jestem w takim szoku, że nie wiem, co mam zrobić.
42

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Raduj się kto może

Post autor: nimfa bagienna »

Dobrze się zastanowić. Tzn. czy i ty ich tak bardzo chcesz. Kimkolwiek ONI są.
:)
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Raduj się kto może

Post autor: Alfi »

Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz?
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Mara
Stalker
Posty: 1888
Rejestracja: ndz, 12 cze 2005 12:31

Raduj się kto może

Post autor: Mara »

Gdybym ich chciała tak, jak oni mnie chcą, to nie byłoby problemu. Ja jednak nie jestem pewna czy chcę i grymaszę, jak primadonna. Mnie samą już to wkurza. W poniedziałek spotkam się z ICH szefem i przekonam się, czy finansowo też będzie mnie wodził na pokuszenie :)
42

ODPOWIEDZ