Gravelands - Opowieści Zza Grobów

czyli coś dla wielbicieli historyjek obrazkowych

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skarga
Sepulka
Posty: 1
Rejestracja: czw, 24 mar 2016 20:53
Płeć: Mężczyzna

Gravelands - Opowieści Zza Grobów

Post autor: Skarga »

Cześć,

Dawno dawno temu, bywałem tu chcąc uczestniczyć w warsztatach. Chyba nigdy mi się nie udało, bo jakoś tak miałem pecha do terminów, ale traf chciał, że w jakimś stopniu przy pisaniu i fantastyce zostałem. Dziś chciałby zaprosić Was do zapoznania się z komiksem internetowym Gravelands, do który współtworzę jako scenarzysta :) Niżej parę słów na temat projektu:

Gravelands robi dwóch lekko szurniętych łysoli, których poza komiksową smykałką połączyła zbieżność poglądowa, muzyczna, humorystyczna i jeszcze parę innych zbieżności. robimy to od maja 2015 i będziemy robić pewnie tak długo, aż któryś z nas nie zabije drugiego - współpraca z artystą nie jest łatwa, a między artystami to niemal misja niemożliwa... rozwijając grobowe uniwersum silnie inspirujemy się muzą - psychobilly, horrorpunk, Motorhead i inne takie rock'n rollowe klimaty. w paskach naszego humorystyczno - horrorowego komiksu staramy się durne dowcipy przyprawiać metafizycznymi refleksjami, dzięki którym Gravelands ma nie tylko bawić, lecz także prowokować do przemyśleń, a czasem doprowadzać do szaleństwa. zapraszamy na Opowieści Zza Grobów:

Gravelands - Rosyjska Ruletka

http://gravelands.pl/
https://www.facebook.com/gravelands

Lajk na fejsie pozwala być na bieżąco z paskami i innymi niestosownymi żartami, na które sobie tam pozwalamy ;)

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Gravelands - Opowieści Zza Grobów

Post autor: Małgorzata »

Mnie to podrzucił Progenitura. Po "Przeminęło z bombami" to mój ulubiony komiks. :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3147
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Gravelands - Opowieści Zza Grobów

Post autor: Q »

Małgorzata pisze:"Przeminęło z bombami" to mój ulubiony komiks. :)))
I znów coś wspólnie cenimy ;).
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

ODPOWIEDZ