Wiosna

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Wiosna

Post autor: Alfi »

U nas już śliwy w pełnym rozkwicie - przynajmniej te symbolizujące dobrobyt;-). I jak zwykle w porze kwitnienia śliw, ochłodziło się z 23 do 13.
Aha, i kaczeńce zakwitły.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Wiosna

Post autor: Małgorzata »

Jasne, że nie ma! Jest zimno i pada, czyli w Twierdzy ciągle ZIMA. Wszelkie jaskółki czy inne tulipany to fałszywy alarm. :P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Wiosna

Post autor: Alfi »

No bo na kwitnienie śliw zawsze się na parę dni ochładza. Ale to białe, co pada, to płatki śliwowych kwiatów.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Wiosna

Post autor: Alfi »

Według prognozy długoterminowej na Interii, aż do 25 kwietnia będą temperatury dwucyfrowe. Tymczasem Wirtualna straszy śniegiem od 21 d0 23 kwietnia.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Wiosna

Post autor: hundzia »

Taka ta nasza wiosna! Kurczę, przez całą zimę tyle nie napadało co dziś w nocy! Na Wielkanoc padał śnieg a w Boże Narodzenie nie było ni płateczka i 12 stopni na plusie! Ja trawy potrzebuję nie bałwana!
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Wiosna

Post autor: Keiko »

Małgorzata pisze:Jasne, że nie ma! Jest zimno i pada, czyli w Twierdzy ciągle ZIMA. Wszelkie jaskółki czy inne tulipany to fałszywy alarm. :P
Magnolie kwitną? Kwitną. Znaczy się wiosna przyszła. Sama ją widziałam :P
Wzrúsz Wirúsa!

Ha! Będziemy nieśmiertelni! To nie historia nas osądzi, lecz my osądzimy ją! (Małgorzata)

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Wiosna

Post autor: Keiko »

Dopisuję - alergia przyszła i trzyma się mnie mocno.
Wiosna w rozkwicie znaczy się :X
Wzrúsz Wirúsa!

Ha! Będziemy nieśmiertelni! To nie historia nas osądzi, lecz my osądzimy ją! (Małgorzata)

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Wiosna

Post autor: Alfi »

Poszedłem sobie posłuchać trzciniaków nad zalew - i na jednej z ławeczek zobaczyłem pozostawione przez kogoś podgrzybki złotawe.
Może i prawdziwki by się znalazły?
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Wiosna

Post autor: Alfi »

A dzisiaj na targu podgrzybki.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Beata
Stalker
Posty: 1814
Rejestracja: wt, 10 wrz 2013 10:33
Płeć: Kobieta

Wiosna

Post autor: Beata »

A mię dziś lis przebiegł drogę, gdym ze zakładu wracała. :)
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Wiosna

Post autor: Alfi »

Akacje i kruszyny zakwitły tego samego dnia, trochę nietypowo.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Marcin Robert
Niegrzeszny Mag
Posty: 1765
Rejestracja: pt, 20 lip 2007 16:26
Płeć: Mężczyzna

Wiosna

Post autor: Marcin Robert »

Za oknem już lato. Wiosnę ostatnio widziałem kilka dni temu, jak byłem na spacerze w Dolinie Białego w Tatrach.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Wiosna

Post autor: Alfi »

To już chyba naprawdę koniec wiosny. Nagle, bez ostrzeżenia, trzciniaki przestały drzeć dzioby nad zalewem. I jakoś dziwnie pusto się zrobiło. Niby drobiazg, a czegoś brak.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Wiosna

Post autor: Alfi »

Trzciniaki jednak jeszcze nieśmiało się odzywają (w ubiegłą niedzielę chyba się wystraszyły najazdem osobników hałasujących jeszcze głośniej). Ale to, co teraz słychać, to raczej łabędzi śpiew.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Wiosna

Post autor: Alfi »

Leszczyna pięknie kwitnie. I bazie już są, na 5 tygodni przed terminem, na który opiewa coroczne zamówienie.
I widziałem małolata w koszulce z krótkim rękawem. Ale jego chyba grzała pokaźna oponka zimowa.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

ODPOWIEDZ