Co za czasy 3.0

rozmowy nie zawsze niepoważne.

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Co za czasy 3.0

Post autor: hundzia »

To nie wiara, to egocentryzm w czystej, skondensowanej postaci...
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Co za czasy 3.0

Post autor: Małgorzata »

Egocentryzm to przy tym drobiazg. Powiedziałabym raczej, że narcyzm... yyy... wiara w siebie. :P
Będzie się działo.
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Co za czasy 3.0

Post autor: hundzia »

Takie czasy. FTSL
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Co za czasy 3.0

Post autor: nimfa bagienna »

Spox. Za dziesięć lat będzie zasuwał w korpo, będzie miał ładną żonę i cały rok będzie myślał tylko o tym, że spędzi urlop na Kanarach.
:>
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Co za czasy 3.0

Post autor: hundzia »

Aż mi się pazury rozprostowują.
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Co za czasy 3.0

Post autor: Alfi »

Do Stanów nie możemy bez wizy. Ale już lada dzień jeden stan będzie wyjątkiem: Kazachstan.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Co za czasy 3.0

Post autor: Alfi »

W stanie Wisconsin dwie dwunastolatki zaprowadziły trzecią do parku, a tam złożyły ją w ofierze Slender Manowi. Mimo 19 ciosów nożem ofiara przeżyła. "Kapłankom" Slender Mana grozi 65 lat temu.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Co za czasy 3.0

Post autor: Alfi »

Alfi pisze: "Kapłankom" Slender Mana grozi 65 lat temu.
A skąd mi się wzięło słowo "temu"? Chyba jakiś sabotaż...

A z innej beczki. Pamiętam czasy, kiedy pociąg pospieszny pokonywał trasę w czasie o 35-40% krótszym niż osobowy zatrzymujący się pod co drugim krzaczkiem. Dzisiaj odkryłem, że osobowy (Regio) pokonuje 80-kilometrowy odcinek Rzeszów - Tarnów w godzinę i 39 minut, a InterCity w godzinę i 21 minut. Niech żyje postęp! Hip hip hura!
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Co za czasy 3.0

Post autor: Alfi »

W kraju Pascala, Fermata i Poincarégo zanika znajomość arytmetyki.
Różne francuskie portale poświęcają sporo miejsca małżeństwu Emmanuela Macrona (ur. 1977, polityk z ambicjami prezydenckimi) i Brigitte Trogneux (ur. 1953, nauczycielka francuskiego w liceum, do którego chodził Macron, babcia gromadki wnucząt z pierwszego małżeństwa). Jedne portale obliczają różnicę wieku na 20 lat, inne na 21.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Co za czasy 3.0

Post autor: Cordeliane »

Może to taka francuska galanteria, żeby nie liczyć kobiecie wieku zbyt dokładnie ;)
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Co za czasy 3.0

Post autor: Alfi »

Ja już w czasach, kiedy byłem młody i piękny, a na rękawie nosiłem czerwoną tarczę (teraz żadnej tarczy nie noszę i młody już nie jestem), obudzony w środku nocy byłem w stanie odpowiedzieć, w jakiej to powieści występuje doktor Rieux. Finaliści francuskiego teleturnieju dla baaardzo oczytanych miewają z tym problemy.
Ale o czym tu mówić, skoro dziesięć lat temu ludzie, którzy sami sobie wręczyli patent na Jedynych Prawdziwych Intelektualistów, nie potrafili rozpoznać cytatu z polskiej poezji romantycznej, znanego absolwentom przedwojennych wiejskich podstawówek...
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Co za czasy 3.0

Post autor: Alfi »

We Francji były minister dostał trzy lata za oszustwa podatkowe.
Minister odpowiadał za budżet. Republiki Francuskiej, nie swój własny.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Co za czasy 3.0

Post autor: Alfi »

Nowo mianowany (bo poprzedni został premierem) minister spraw wewnętrznych Francji wpisał sobie do CV studia na dwóch prestiżowych uczelniach, koło których w najlepszym razie zdarzyło mu się przechodzić.
Oby jeszcze na chorobę filipińską nie zapadł...
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Co za czasy 3.0

Post autor: Alfi »

Ciekawe stosunki panują w argentyńskich więzieniach.
W roku 2003 niejaki Gabriel Herrera został skazany za morderstwo. W roku 2006 udusił swoją żonę w trakcie odwiedzin w więzieniu (synami - dziewięciolatkiem i czterolatkiem - zajęli się chyba dziadkowie) i poinformował o tym wyczynie teściową (nie wyczytałem, skąd się tam wzięła). W październiku 2016r. jego nowa żona urodziła syna (owoc wizyty w więzieniu). W minionym tygodniu przyszła do więzienia pokazać potomka ojcu, a tatuś oseska zadźgał małżonkę ostrym narzędziem wyniesionym z warsztatu stolarskiego, w którym pracował, po czym zameldował o tym strażnikom.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Co za czasy 3.0

Post autor: Alfi »

Uwaga! We Francji nie wolno się całować!
W Lyonie jakaś para całowała się na ulicy i została zaatakowana przez szlachetnych obrońców moralności. W obronie złoczyńców stanął 20-letni student. Dzisiaj wyszedł ze śpiączki, ale okazało się, że częściowo stracił pamięć. Bronią użytą do obrony moralności okazały się kule - nie karabinowe, ale takie do podpierania.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

ODPOWIEDZ